MATEMATYKA ON-LINE. WOLNE TERMINY!

70,00 zł

inne


MATEMATYKA Dobre Miasto, ON-LINE. Dobre Miasto, WOLNE Dobre Miasto, TERMINY! Dobre Miasto

Zapraszam na profesjonalne i skuteczne korepetycje z matematyki w formie on-line!

Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z matematyki. Gwarantuję skuteczność nauczania, dobre przygotowanie do egzaminów ósmoklasisty i matury jak również pomogę nadrobić zaległości oraz przygotować się do sprawdzianów. Tłumaczę w sposób jasny i zrozumiały, językiem dostosowanym do wiedzy i umiejętności ucznia . Potrafię dotrzeć nawet do osób o umysłach humanistycznych. Każde zajęcia prowadzę w sposób logiczny i przemyślany, w miłej i bezstresowej atmosferze.

Lekcje matematyki prowadzę przez zdalne platformy np. Skype, Zoom, Teams, itp. oraz przy wykorzystaniu aplikacji z wirtualną tablicą, na której może pisać zarówno uczeń jak i nauczyciel co sprawia, że zajęcia stają się równie efektywne jak stacjonarne. Aby w pełni wykorzystać potencjał wirtualnej tablicy i pisać podobnie jak w zeszycie zalecam używanie tabletu lub innego urządzenia z możliwością obsługi rysikiem, jednak może być ona obsługiwana również myszką komputerową.

Zdalna forma prowadzenia zajęć pozwala na systematyczną naukę eliminując trudności związane z dojazdem i innymi nieprzewidzianymi zdarzeniami.

Możliwość prac w weekendy. 

Koszt lekcji: 60 min - 70 zł


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 106

nr ogłoszenia: 22748